O nás: jak nás neznáte

Realizátorem projektu je společnost AGRIVOLT RASOŠKY s.r.o.

Jedná se o strategické spojení společností:

DECCI, a.s.

Investor v oblasti obnovitelných zdrojů (OZE) s více než 15letými zkušenostmi.

ALUINVEST, s.r.o.

Společnost se zkušeností s výstavbou a provozem FVE v ČR a zahraničí.

BEAS, a.s.

Investor v oblasti OZE s vazbou na místní prostředí, vlastník cca 30 % pozemků.
Jsme úzce spjatí s regionem, záleží nám na něm a přejeme si jej rozvíjet. Jsme řešením pro nevyhnutelnou budoucnost s bezúhlíkovými zdroji elektřiny. Na výstavbě zdroje úzce spolupracujeme s obcemi a přinášíme do regionu nové pracovní příležitosti. Máme mnohaleté zkušenosti, potřebnou odbornost i stabilní zázemí.

Energetická nezávislost a úspora

Optimalizace instalace
FVE​

Všechny typy
instalací

V souladu s přírodou a regionem

Záruka na výkon
panelů 30 let

Přes 15 let zkušeností ve fotovoltaice

O DECCI

Tým odborníků na fotovoltaiku, na který se můžete spolehnout

DECCI je energetická skupina, která je jedním z průkopníků odvětví obnovitelných zdrojů v České republice. V oblasti přípravy a realizace projektů fotovoltaických elektráren nabízí služby více než 15 let. Jde o silného partnera, který dlouhodobě spolupracuje jak s předními světovými výrobci komponentů fotovoltaických zdrojů, tak úzce spolupracuje s odborníky z ČVUT Praha. Společnost vlastní a provozuje několik velkých fotovoltaických celků, vyzná se tak v problematice obnovitelných zdrojů a má praktické zkušenosti z provozu, které může efektivně uplatnit již ve fázi návrhu nových fotovoltaických systémů. Společnost disponuje týmem odborníků s profesní historií v oblasti obnovitelných zdrojů, kteří stojí za přípravou a realizací technicky kvalitních FVE projektů. Společnost provozuje dispečerské pracoviště zajišťující nepřetržitý online monitoring FVE výroben.

O ALUINVEST

Profíci na pozemní, střešní i velkoformátové fotovoltaické elektrárny

ALUINVEST je významným investorem v sektoru energetických obnovitelných zdrojů. Jedná se o rodinnou společnost provozující bezmála 20 MW fotovoltaických elektráren vystavěných v letech 2009 až 2023. Tyto fotovoltaické elektrárny společnost provozuje a vlastní jak v tuzemsku, tak v zahraničí. ALUINVEST je mimo jiné také vlastníkem společnosti ALUFRONT, která se zabývá samotnou výstavbou nejen pozemních fotovoltaických elektráren, ale také střešních instalací pro rodinné domy i velké firemní objekty. Společnost zajišťuje kompletní služby od projektu a výstavby přes monitoring provozu a provozní a technické poradenství. Mimo fotovoltaiku se dále společnost zabývá projekcí, výrobou a montáží hliníkových lehkých obvodových plášťů.

O BEAS

Ryze česká firma s více než 30letou historií

BEAS je ryze česká rodinná společnost s více než 30letou historií. Společnost působí v oblasti potravinářství, zemědělství, energetiky a realit. Od roku 2009 je významným investorem v oblasti obnovitelných zdrojů energie. Na daný region má přímé vazby. V současné době poskytuje pracovní místa cca 280 zaměstnancům.

Spolupracujeme

Připravili jsme pro Vás vizualizaci